28 februari 2024

ODI-bulletin – editie 19 jaargang 28

  • Eergisteren speelden we voor de laatste keer op maandag. Op het programma stond de 3e ronde van de Rapid competitie. Met 20 personen een mooi even aantal, dus dat kwam goed uit. Willy, Yannick, en ook Finn met vrienden Thijs en Timothy gaven als niet-leden weer acte de presance, hartstikke mooi natuurlijk ! Het werd een perfecte avond voor Jurgen (100% en van plaats 4 naar 2) en Leon (100% en van plaats 21 naar 7). Verder 3 personen met 75%: Wilfred (van gedeeld 1e naar alleen 1e), Ton (van plaats 11 naar 4) en Loetje (van plaats 26 naar 17). Alle uitslagen en de stand zijn verderop in het bulletin te vinden. Laatste Rapidavond is nu trouwens op 2 mei 2024
  • Komende zaterdag spelen we de 6e ronde in de zaterdagcompetitie. Beide teams mogen thuis aantreden tegen respectievelijk OSV 4 (Oss) en De Drie Torens 3 (Tilburg). Opstellingen staan verderop in het bulletin.
  • Even voor de zekerheid: donderdag 29 februari is er nog GEEN schaken: we beginnen op 7 maart met het spelen op de
    donderdagavond. Een weerzien met onze damvrienden ligt in het verschiet.