30 januari 2024

ODI-bulletin – editie 16 jaargang 28

  • Komende zaterdag spelen onze twee zaterdagteams thuis voor de externe competitie. ODI 1 gaat het opnemen tegen Stukkenjagers 9, die momenteel net boven ODI staan. ODI 2 heeft waarschijnlijk een flinke kluif aan koploper Waalwijk
    2, maar zal de huid zo duur mogelijk proberen te verkopen. Opstellingen staan verderop in dit bulletin.
  • Ook voor de avondcompetitie wordt komende maandag gespeeld door ODI B. We spelen tegen Baronie D, en dit team heeft evenveel punten als ODI B. Spannnende wedstrijd dus waarschijnlijk. Opstelling staat verderop in dit bulletin.
  • Er zijn spelers die toch liever op donderdag spelen i.p.v. de maandag. Als bestuur gaan we een inventarisatie houden, hoe de leden hier tegenover staan, en of we dus tussentijds over gaan naar donderdag. Hou dus de mailbox in de gaten. Of vul de vragenlijst nu al in!