17 januari 2024

ODI-bulletin – editie 14 jaargang 28

  • Maandag 15 januari stond in het teken van de 2e ronde van de rapid competitie. 21 personen wisten de weg naar de Balans te vinden, waaronder ‘vaste gasten’ Danny, Finn, Yannick en Willy. Ook Chin Kivits (inderdaad familie van Joop) wilde deze avond wel meespelen. Uiteindelijk wisten 4 spelers een score van 31⁄2 uit 4 te halen: Bram en Wilfred, die hierdoor gezamenlijk aan kop gaan; en Jan-Willem en Ton, die door dit resultaat op een gedeelde 10e plaats binnen
    komen. 3 uit 4 waren weggelegd voor Willy (die hierdoor van plaats 20 naar plaats 7 stijgt!) en Finn (nieuw binnen op gedeelde 12e 
    plaats). Hieronder een overzicht van alle wedstrijden van deze avond.
  • Indien je niet kunt op een maandag, dan gaarne afmelden bij de wedstrijdleider. Niets is zo vervelend om een avond zonder tegenstander te zitten. Je krijgt dan wel een reglementaire overwinning, maar ja, daar doen we het niet voor.