19 december 2023

ODI-bulletin – editie 12 jaargang 28

  • Afgelopen zaterdag haalden de twee externe teams 75% van de matchpunten: ODI 1 wist te winnen van het toch altijd lastige Kentering 2. De taktische opstelling van het team uit Rosmalen werd met 1-3 afgestraft. ODI 2 speelde met 2-2 gelijk tegen SV Stauton 2 uit Etten-leur. Uitslagen en standen zijn verderop in dit bulletin te vinden.
  • De avondwedstrijd ODI B – De Baronie D voor ronde 5 is inderdaad een week vervroegd, en naar 5 februari verplaatst. Gaarne dus aan Henk Strik het verzoek hier rekening mee te houden , en een viertal voor deze datum op te stellen.
  • Komende twee maandagen is er geen schaken, aangezien dit eerste kerstdag en nieuwjaarsdag zijn. Eerstvolgende speelavond is op 8 januari van het nieuwe jaar 2024. Op deze eerste clubavond zal ook de loting voor de kwartfinales van de Ludwig Kapl Bokaal worden uitgevoerd. Kwartfinales staan voor 19 februari en 4 maart op de rol.