21 november 2023

Bulletin editie 8 jaargang 28

  • Komende maandag, 27 november, spelen we het taaipoppentoernooi: 7 partijen van 10 minuten per persoon per partij. Hier mogen ook niet-leden aan meedoen.
  • Elena was weer onze master-loter(es?) van de Ludwig Kapl Bokaal gisteren. De achtste finales zijn nu bekend, en staan verderop in dit bulletin. Speeldata in principe op 11 en 18 december. De wedstrijd, openstaand van de voorronde, wordt gespeeld als Joop weer helemaal fit is, en de achtste finale wedstrijd tegen Quinten wordt daarna z.s.m. gespeeld. Wel fijn om Joop gisteren weer even in de Balans te zien ! We hopen dat hij snel weer kan aanhaken.
  • Komende zaterdag de derde ronde in de zaterdagcompetitie. Zowel ODI 1 als ODI 2 spelen thuis, en nemen het op tegen respectievelijk Oisterwijk 2 em de Raadsheer 3 (Zundert). Succes, mannen !