14 november 2023

Bulletin 7 – 2023

  • Deze week mochten we extern aantreden voor de derde ronde in de NBSB avond competitie. Team B speelde maandag thuis tegen Stukkenjagers B, en moest een behoorlijke nederlaag incasseren: 1⁄2-31⁄2 voor Tilburg. Een dag later speelde team A een uitwedstrijd tegen HSC B uit Helmond. Helaas werden zij met dezelfde uitslag de nacht ingestuurd: 31⁄2-1⁄2 voor Helmond. De individuele uitslagen zijn verderop te vinden.
  • 27 november spelen we het taaipoppentoernooi: 7 partijen van 10 minuten per persoon per partij. Hier mogen ook niet-leden aan meedoen, dus mocht je mensen weten die een paar potjes willen schaken: neem ze mee ! Voor iedere deelnemers is er op het einde een chocoladeverassing
  • Komende maandag gaan we achtste finales van de Ludwig Kapl Bokaal loten, ondanks dat er nog één wedstrijd van de voorrondes open staat. De achtste finales worden in principe in december gespeeld.
  • Ronald, jouw notitiebokje ligt in de schaakkast.