7 november 2023

Bulletin 6 – 2023

  • De ‘ludieke’ thema/inloop-avond bracht naast een hoop lol ook iets moois, namelijk twee nieuwe leden ! We heten Sybren Reitsma en Ton van de Graaf welkom bij onze club. Ze hebben afgelopen maandag al vol elan meegespeeld, en laten zien dat ze hun mannetje staan. Heren, veel plezier gewenst bij onze vereniging!
  • Zaterdag 4 november speelde ODI 2 voor de competitie uit (en toch thuis….) tegen Grenslopers Goirle. Het werd een succesvolle middag met een 3-1 overwinning. Zie verderop in het bulletin voor de resultaten en de standen. ODI 1 was trouwens vrij vanwege het terugtrekken van de Pion 2, wat weer een wereldreis naar Roosendaal scheelt !
  • Op maandag 13 november mag ODI B thuis aantreden tegen Stukkenjagers 2 (Tilburg), en op dinsdag 14 november gaat ODI A naar Helmond om het op te nemen tegen HSC B. We wensen beide teams veel succes ! Opstellingen voor deze wedstrijden zijn verderop in het bulletin te vinden.